Блок живлення Lenovo 20V 65W 3.25A USB Type-C + каб.жив. (ADLX65YCC3D) 1 399 грн
Фильтр
Украина
Искать по выбранной стране
Искать по выбранной стране
  • Винницкая область
  • Волынская область
  • Днепропетровская область
  • Донецкая область
  • Житомирская область
  • Закарпатская область
  • Запорожская область
  • Ивано-Франковская область
  • Киевская область
  • Кировоградская область
  • Крым
  • Луганская область
  • Львовская область
  • Николаевская область
  • Одесская область
  • Полтавская область
  • Ровенская область
  • Сумская область
  • Тернопольская область
  • Харьковская область
  • Херсонская область
  • Хмельницкая область
  • Черкасская область
  • Черниговская область
  • Черновицкая область
Черкасская область
Искать по выбранному региону
Искать по выбранному региону
  • Ватутино
  • Городище
  • Драбов
  • Жашков
  • Звенигородка
  • Золотоноша
  • Каменка
  • Канев
  • Корсунь-Шевченковский
  • Лысянка
  • Маньковка
  • Монастырище
  • Смела
  • Тальное
  • Умань
  • Христиновка
  • Черкассы
  • Чернобай
  • Чигирин
  • Шпола
Блок живлення Lenovo 20V 65W 3.25A USB Type-C + каб.жив. (ADLX65YCC3D)
№4225603
Создано: 26.12.2025
Блок живлення Lenovo 20V 65W 3.25A USB Type-C + каб.жив. (ADLX65YCC3D) Харьков - изображение 1
Блок живлення Lenovo 20V 65W 3.25A USB Type-C + каб.жив. (ADLX65YCC3D) Харьков - изображение 2
Оригінальний блок живлення Lenovo 65W з роз'ємом Type-C універсально підходить для заряджання різних пристроїв, що мають USB-C. Він автоматично визначає необхідну напругу для безпечної та швидкої зарядки без перегріву. Міцний пластиковий корпус та надійна ізоляція кабеля забезпечують довговічність, а внутрішні системи захисту запобігають перевантаженню, короткому замиканню та перенапрузі.