Фильтр
Украина
Искать по выбранной стране
Искать по выбранной стране
  • Винницкая область
  • Волынская область
  • Днепропетровская область
  • Донецкая область
  • Житомирская область
  • Закарпатская область
  • Запорожская область
  • Ивано-Франковская область
  • Киевская область
  • Кировоградская область
  • Крым
  • Луганская область
  • Львовская область
  • Николаевская область
  • Одесская область
  • Полтавская область
  • Ровенская область
  • Сумская область
  • Тернопольская область
  • Харьковская область
  • Херсонская область
  • Хмельницкая область
  • Черкасская область
  • Черниговская область
  • Черновицкая область
Николаевская область
Искать по выбранному региону
Искать по выбранному региону
  • Александровка
  • Арбузинка
  • Баштанка
  • Березнеговатое
  • Братское
  • Веселиново
  • Вознесенск
  • Врадиевка
  • Доманёвка
  • Еланец
  • Казанка
  • Кривое Озеро
  • Николаев
  • Новая Одесса
  • Новый Буг
  • Очаков
  • Первомайск
  • Снигиревка
  • Южноукраинск
Зварювальний аппарат CONNECT160
№3416271
Создано: 31.01.2023
Зварювальний аппарат CONNECT160 Киев - изображение 1
Технічні характеристики.
Призначений для електромуфтового зварювання пластикових труб ПНД, ПП (HDPE, PP, PP-R), які транспортують газ, воду та інші рідини під тиском діаметрами від 20 мм по 160 мм як важкодоступні місця з обмеженим простором, а саме, в канаві (транше ), колодязі та інших, так і без обмеження простору: у полі або на будівельному майданчику.
Апарат дуже добре зарекомендував себе. Легкий, компактний, надійний, зручний у роботі.
Діапазон діаметрів 20 – 160 мм.
Маса 8 кілограм
Живлення 230 вольт ± 15%
Максимальна споживана потужність 2000 Вт
Робочий струм зварювання 23 ампер
Робоча температура - 10 ° C ÷ 40 ° C
Напруга зварювання 8 вольт ÷ 48 вольт
Максимальний піковий струм 80 ампер
Точність термометра, який вимірює температуру навколишнього середовища ±1° C
Ступінь захисту IP 54
Діаметр контактів на фітингах F 4 мм
Діаметр універсальних адаптерів F регулюється від 4,0 до 4,7 мм.