Фильтр
Украина
Искать по выбранной стране
Искать по выбранной стране
  • Винницкая область
  • Волынская область
  • Днепропетровская область
  • Донецкая область
  • Житомирская область
  • Закарпатская область
  • Запорожская область
  • Ивано-Франковская область
  • Киевская область
  • Кировоградская область
  • Крым
  • Луганская область
  • Львовская область
  • Николаевская область
  • Одесская область
  • Полтавская область
  • Ровенская область
  • Сумская область
  • Тернопольская область
  • Харьковская область
  • Херсонская область
  • Хмельницкая область
  • Черкасская область
  • Черниговская область
  • Черновицкая область
Одесская область
Искать по выбранному региону
Искать по выбранному региону
  • Ананьев
  • Арциз
  • Балта
  • Белгород-Днестровский
  • Беляевка
  • Березовка
  • Болград
  • Великодолинское
  • Измаил
  • Килия
  • Кодыма
  • Любашёвка
  • Овидиополь
  • Одесса
  • Подольск
  • Раздельная
  • Рени
  • Тарутино
  • Татарбунары
  • Теплодар
  • Черноморск
  • Ширяево
  • Южное
dh-cs4006-4gt-60 комутатор 4 порти керований
№4170446
Создано: 27.08.2025
dh-cs4006-4gt-60 комутатор 4 порти керований Ужгород - изображение 1
З підтримкою протоколів IEEE802.3af (PoE), IEEE802.3at (PoE+), Hi-PoE та загальним бюджетом 60 Вт, він забезпечує надійне та ефективне живлення підключених пристроїв. З живленням 53 VDC, 1.226 A та робочою температурою від -10º до +55ºC, комутатор гарантує стабільну роботу в різних умовах.
З компактними розмірами 130x90x26 мм, Dahua DH-CS4006-4GT-60 легко інтегрується у вашу мережу, забезпечуючи надійну передачу даних та живлення для вашого обладнання.
Downlink порти: 4x RJ45 (10/100/1000M) з підтримкою PoE;
Uplink порти: 2x RJ45 (10/100/1000M);
Протокол PoE: IEEE802.3af (PoE), IEEE802.3at (PoE+), Hi-PoE / бюджет 60 Вт;
Живлення: 53 VDC, 1.226 A;