Объявление снято с публикации
19 декабря 2018

СЕМІНАРИ, ТРЕНІНГИ, НАВЧАННЯ, КОРПОРАТИВНИЙ ВІДПОЧИНОК.

Скадовск | Добавлено: 12 сентября 2015, номер: 191244
  Пропонуємо Вам провести семінар, тренінг, навчання, корпоративний відпочинок у Готелі "Затишний". Усі організаційні питання ми беремо на себе. Для замовлення Вам варто лише нам зателефонувати: (+3805537)-5-40-09, (098)-115-85-84, (099)-66-129-64 або надіслати замовлення за адресою: hotel@zatyshny.com.ua. Ми працюємо для Вас цілорічно і цілодобово.
  Розгляньте наступні наші пропозиції:
  Трансфер. Порадимо, підкажемо і допоможемо організувати, щоб Вам було і зручно, і економно .
  Готель. Прибуття в «Затишний». Розселимо за Вашими побажаннями: когось поближче до дитячої, когось - до ресторану. А може для когось як знахідка буде наша романтична кімната.
  Ресторан. Узгодимо з вами меню, враховуючи усі Ваші уподобання, побажання, корегуючи їх нашими можливостями. Усе буде не лише смачно, а й корисно.
  Кава-брейк. Перерву на каву для Вас підготує наша кав’ярня. І це буде не лише смачна та ароматна кава.
  Робота. Для проведення навчання маємо спеціальну кімнату з можливістю підключення відео-проектора і встановлення фліп-чарту. Квести можна проводити: біля басейну, в затишному дворику кав’ярні, у веселій атмосфері дитячої кімнати, на свіжому повітрі біля дитячого майданчика. На всій території готелю працює Wi-Fi.
  Відпочинок. Після роботи можна відпочити. Сауна, басейн, джакузі - для тих, хто бажає розслабитися. Фітнес-зал, велосипеди - для шанувальників активного відпочинку.
  Екскурсії. Підберемо на будь-який смак. Острів Джарилгач, Асканія-Нова, озеро Сиваш, Олешківська пустеля, зелені хутори Таврії, садиба зеленого туризму «Чайка», гейзер, Скадовський краєзнавчий музей, дельфінарій «Акварель» та багато іншого.
  Усі юридичні аспекти допоможуть вирішити наші юристи та податкові консультанти з АФ «Єфімов та партнери» www.yefimov-partners.com
  Ласкаво просимо до "Затишного гніздечка"!
  З любов’ю, колектив готелю «Затишний».
  Комментарии 0
  Комментарии к этому объявлению закрыты