Виділення оголошення

Після того, як Ви опублікували своє оголошення на сайті Bazar.ua, воно займає верхню позицію в списку оголошень. Імовірність того, що користувачі сайту його побачать — максимальна. Але з плином часу Ваше оголошення опускається вниз, тому що верхні позиції займають нові оголошення від інших користувачів сайту.

Як же повернути Ваше оголошення в початок списку або виділити його серед інших оголошень? Ми пропонуємо кілька варіантів платного виділення Вашого оголошення.

Підняття

Послуга «Підняття» дозволяє Вашому оголошенню піднятися вгору списку оголошень усіх розділів. Оголошення піднімається один раз і в міру додавання нових оголошень, знову буде опускатися вниз, як це було після публікації. Повернути його наверх можна, якщо знову скористатися даною послугою

Виділення

Ваше оголошення буде виділено кольоровим фоном на період 7 днів. Виділення оголошення — гарний спосіб зробити Ваше оголошення більш яскравим і помітним на тлі інших оголошень.

Закріплення

Закріпивши оголошення, Ви піднімаєте його в початок списку оголошень схожої тематики на 7 днів, що за нашими даними дає в 10 разів більше переглядів, відповідно, продаж відбувається набагато швидше.

Терміново

Ваше оголошення буде відзначено яскравим написом «Терміново» на період 7 днів, через що зробить його більш помітним серед інших пропозицій. Ви привернете більше уваги, а значить отримаєте більше відгуків на своє оголошення.

Пакет «Турбо»

Це комплекс описаних раніше варіантів виділення і найефективніший спосіб виділити Ваше оголошення на сайті, який дозволяє дешевше оптом купити відразу набір послуг:

— Закріплення оголошення на 14 днів

— Виділення оголошення на 14 днів

— Позначка «Терміново» на 14 днів

Скористатися сервісом платних послуг Ви можете не тільки для виділення своїх оголошень, але і для будь-якого оголошення на сайті. Це зроблено спеціально на прохання користувачів сайту для того, щоб можна було надати допомогу, наприклад, своєму другові.

Більш докладно з переліком та описом платних послуг можна тут.


Інші питання з цього розділу