Блок живлення 1StCharger для ноутбука Lenovo 20V 170W 8.5A 6.3х3.0мм (AC1STLE170WG) 1 299 грн
Фільтр
Украина
Пошук по обраній країні
Пошук по обраній країні
  • Вінницька область
  • Волинська область
  • Дніпропетровська область
  • Донецька область
  • Житомирська область
  • Закарпатська область
  • Запорізька область
  • Івано-Франківська область
  • Київська область
  • Кіровоградська область
  • Крим
  • Луганська область
  • Львівська область
  • Миколаївська область
  • Одеська область
  • Полтавська область
  • Рівненська область
  • Сумська область
  • Тернопільська область
  • Харківська область
  • Херсонська область
  • Хмельницька область
  • Черкаська область
  • Чернігівська область
  • Чернівецька область
Полтавська область
Шукати по обраному регіону
Шукати по обраному регіону
  • Гадяч
  • Глобине
  • Горішні Плавні (Комсомольск)
  • Градизьк
  • Гребінка
  • Диканька
  • Заводське
  • Зіньків
  • Карлівка
  • Кобеляки
  • Котельва
  • Кременчук
  • Лохвиця
  • Лубни
  • Миргород
  • Нові Санжари
  • Пирятин
  • Полтава
  • Решетилівка
  • Хорол
  • Чутове
Блок живлення 1StCharger для ноутбука Lenovo 20V 170W 8.5A 6.3х3.0мм (AC1STLE170WG)
№4225601
Створено: 26.12.2025
Блок живлення 1StCharger для ноутбука Lenovo 20V 170W 8.5A 6.3х3.0мм (AC1STLE170WG) Харків - зображення 1
Блок живлення 1StCharger для ноутбука Lenovo 20V 170W 8.5A 6.3х3.0мм (AC1STLE170WG) Харків - зображення 2
Блок живлення 1StCharger для ноутбука Lenovo з параметрами 20V 170W 8.5A та роз'ємом 6.3×3.0 мм забезпечує потужне та стабільне живлення для високопродуктивних ноутбуків Lenovo. Призначений для тривалої роботи під навантаженням, має захист від перегріву, перевантаження та короткого замикання. Надійна конструкція робить його придатним для офісної, домашньої роботи або використання з потужними мобільними станціями.