Матрица 13.3 B133EW03 v.1
№3305222
Створено: 28.07.2022
Матрица 13.3 B133EW03 v.1 Київ - зображення 1
Матрица 13.3 B133EW03 v.1 Київ - зображення 2
Матрица 13.3 B133EW03 v.1 Київ - зображення 3
Состояние: Б/у
Матрица 13.3 B133EW03 v.1
Матрица б.у. Есть затертость
на фото видно. Продается
только по месту без пересылок.
Цена без торга!
Диагональ 13.3"
Тип подсветки LED
Разъем 30pin (mini)
Расположение разъема
Справа внизу (спереди)
Покрытие Глянцевое
Тип матрицы TN + Film
Крепление Ушки по бокам
Корпус Slim
Увійдіть або зареєструйтесь щоб залишити коментар.
Повідомлення Контакти
Олег
Ви хочете, щоб більше людей побачили це оголошення?
Просувати оголошення
Схожі оголошення
Магніт 15х3 – сила, що здивує Чернівці