Продажа квартир в Ивано-Франковской области

Обычные предложения
1-но кімнатна квартира в центрі Яремче Ивано-Франковск 5
63 700 $
Ивано-Франковск
Продається повноцінна 1-кімнатна квартира в комплексі "Logos Grand" у місті Яремче, вул....
Готовий дохід до 10% у центрі Яремче + тераса з видом на гори Ивано-Франковск 10
ещё 5 фото
70 000 $
Ивано-Франковск
Готовий дохід до 10% у центрі Яремче + тераса з видом на гори Шукаєте апартамент у Карпатах,...
3к квартира в новобудові біля озера в м. Івано-Франківськ в ЛИПКИ-2 Ивано-Франковск 10
ещё 5 фото
78 775 $
Ивано-Франковск
3 к квартира, S=68.5м2, 7 поверх, 4 під’їзд, 1150$/м2, Липки-2, Мазепи 168Ж (центр Сільпо-Комфі),...
Квартира в новобудові в Івано-Франківську Ивано-Франковск 4
54 054 $
Ивано-Франковск
2к квартира, S=69,3 м2, 9 поверх, 780 $/м2, Квартал Гімназійний-2, , Горбачевського 14Е, Будинок...
Квартира від забудівника в Кварталі "Левада" (Ярковиця) в Івано-Франківську Ивано-Франковск 10
ещё 5 фото
52 038 $
Ивано-Франковск
1 к квартира, S=53.1 м2, 1 поверх, 1 під’їзд, 980$/м2, Липки-2, Мазепи 168 Ж (центр...
2к квартира в Івано-Франківську від забудівника в Липки-2 від ЖК "Левада" Ивано-Франковск 10
ещё 5 фото
73 040 $
Ивано-Франковск
2 к квартира, S=66.4м2, 7 поверх, 1 під’їзд, 1100$/м2, Липки-2, Мазепи 168Ж (центр Сільпо-Комфі),...
Квартири від забудовника в Кварталах "Левада" (Ярковиця) Ивано-Франковск 4
60 762 $
Ивано-Франковск
3к квартира, S=77,9 м2, 9 поверх, 780 $/м2, Хіміків, 43, Квартал Галицький-2, пасічна, 300 м від...
3-кімнатна квартира в центрі Івано-Франківська Ивано-Франковск 12
ещё 7 фото
47 500 $
Ивано-Франковск
Продається 3-кімнатна квартира по вул. Ленкавського, кінець Бельведерської. ПЛАНУВАННЯ: 3...
2-кімнатна квартира в ЖК Долішній - малоповерховий комфорт від VAMBUD Ивано-Франковск 6
ещё 1 фото
58 000 $
Ивано-Франковск
Продається простора 2-кімнатна квартира у сучасному житловому комплексі " Долішній" від...
Готель в центрі Буковеля 850 м Яремче 5
1 900 000 $
Яремче
Продається частина готель «Patkovski» який розташований в самому центрі гірськолижного курорту...

Объявления Ивано-Франковская область: Недвижимость, Продажа недвижимости, Продажа квартир в Ивано-Франковской области 

Наверх