Корисне та цікаве

Илон Маск – серийный предприниматель, который удивляет и вдохновляет людей. Он начинал программистом и соучредителем Zip2, а сегодня владеет компаниями #Tesla, SolarCity, The Boring Company, Hyperloop, Neuralink и аэрокосмической компанией #SpaceX. Последняя, по надеждам Илона, позволит человечеству Земли жить на других планетах.

Инновационные идеи в сочетании с трудолюбием помогли Маску построить колоссальный капитал в размере $18,9 млрд, по данным Forbes за 2018 год. Если и вы хотите добиться успеха в бизнесе, то прочитайте эти советы Илона Маска.

Читать дальше

Щоб продати та купити автомобіль в 2019 році, тепер покупцю та продавцю не потрібно окремо відвідувати орган реєстрації МВС. Для цього достатньо обом особам завітати до будь-якого сервісного центру МВС незалежно від місця проживання громадян та реєстрації авто. Це суттєво економить час та гроші.

Читать дальше

В Україні планують впровадити обмеження на встановлення приватних котлів та бойлерів щоб українці рідше відмовлялись від послуг централізованого опалення та подачі гарячої води.  

Читать дальше

Яскраві тюльпани з'являються на ринках з приходом весни. Багата палітра їх кольорів вражає різноманітністю відтінків. Який колір правильно вибрати? Адже кольори тюльпанів таять в собі певні значення, про які ми розповімо в цій статті.

Читать дальше

Національний Банк України дав кілька порад власникам платіжних карток щодо того, як не стати жертвою аферистів.

Читать дальше

Бажання стати власником заповітного iPhone, зазвичай, після покупки призводить до розчарування. Адже при виборі айфона потрібно володіти певними знаннями, щоб не бути обдуреним як в своїх очікуваннях, так і в прямому сенсі. А це дуже ймовірно, якщо Ви шукаєте, де можна купити iPhone дешевше.

Є дуже швидка рада - якщо питання вартості для Вас не найактуальніше, то купуйте iPhone Never Lock без примітки Refurbished. Це буде самий чесний і чистий варіант.

Якщо ж хочете заощадити, то потрібно прочитати далі. Ми зібрали найбільш популярні питання і знайшли відповіді на них, тому що хочемо, щоб користувачі bazar.ua завжди були у виграші.

Читать дальше

Коди номерів автомобілів в Україні та Європі. Розшифровка позначень номерних знаків. 

Читать дальше

До вересня всім домогосподарствам України повторно розішлють нові спрощені бланки для оформлення субсидій. В них вже не потрібно вказувати рівень доходу, досить вписати тільки їх вид та джерело. Приміром, «Пенсія, Пенсійний фонд». Зверніть увагу, що, якщо субсидію призначать із запізненням, споживач отримає її починаючи з дати звернення. У квитанціях за послуги ЖКГ буде зроблено перерахунок.


Читать дальше