Сервіс пакетного Імпорту оголошень

Скористатися сервісом автоматичного завантаження оголошень можуть продавці будь-яких товарів і послуг. Особливо це допомагає автосалонам, агентствам нерухомості, інтернет-магазинам, у котрих зазвичай список об'єктів продажу досить великий. У цьому випадку сервіс може забезпечити значну економію часу і коштів.


Щоб скористатися сервісом Імпорт оголошень Вам необхідно бути авторизованим на сайті. Увійдіть в особистий розділ, виберіть вкладку Магазин, на сторінці керування виберіть вкладку Імпорт.

Сервіс пакетного Імпорту оголошень
Сервіс пакетного Імпорту оголошень

Потім виберіть категорію оголошень і, якщо Ви вперше це робите, Скачати шаблон уформаті xls чи csv. У подальшому Ви можете використовувати цей шаблон для завантаження своїх оголошень на bazar.ua. Важливо знати, для різних розділів і підрозділів сайту шаблони різні. Потрібно використовувати відповідний шаблон.

Це безкоштовна послуга. З питань використання сервісу автоматичного завантаження оголошень звертайтеся, будь ласка, до відділу продажів сайту Bazar.ua по e-mail [email protected] чи за номером телефону (050) 507 7 507. Наші симпатичні менеджери оперативно відреагують на Вашу заявку і нададуть якомога більш детальну інформацію.

google.com, pub-2964582733874324, DIRECT, f08c47fec0942fa0