Сервіс пакетного Імпорту оголошень

Скористатися сервісом автоматичного завантаження оголошень можуть продавці будь-яких товарів і послуг. Особливо це допомагає автосалонам і агентствам нерухомості, у яких зазвичай список об'єктів продажу досить великий. У цьому випадку сервіс може забезпечити значну економію часу і коштів.


Щоб скористатися сервісом Імпорт оголошень Вам необхідно бути авторизованим на сайті. Увійдіть в особистий розділ, виберіть вкладку Магазин, на сторінці керування виберіть вкладку Імпорт. Потім виберіть категорію оголошень і, якщо Ви вперше це робите, Скачати шаблон. У подальшому Ви можете використовувати цей шаблон для завантаження своїх оголошень на bazar.ua. Важливо знати, для різних розділів і підрозділів сайту шаблони різні. Потрібно використовувати відповідний шаблон.


Це безкоштовна послуга. З питань використання сервісу автоматичного завантаження оголошень звертайтеся, будь ласка, до відділу продажів сайту Bazar.ua по e-mail support@bazar.ua чи за номером телефону (050) 507 7 507. Наші симпатичні менеджери оперативно відреагують на Вашу заявку і нададуть якомога більш детальну інформацію.