Про сайт

За останні кілька років в Україні монополізовано ринок сайтів безкоштовних оголошень. Фактично є один закордонний монополіст, який скупив конкурентів і вклав багато коштів у рекламу. Не дивно, що тепер він почав закривати можливість безкоштовного розміщення оголошень і диктує свої немаленькі ціни. У людей залишилося не так багато якісних альтернатив для розміщення оголошень.

Крім цього в мережі є багато дрібних сайтів безкоштовних оголошень (іноді їх називають дошки безкоштовних оголошень), але, як правило, мало хто пам'ятає їх назви. Захаращені контекстною рекламою і мигтючими банерами - всі вони ніби вийшли з під пера одного горе-дизайнера. Вам вони подобаються? Нам ні!

Тому ми вирішили запропонувати вам якісно новий ресурс з простою та зрозумілою назвою БАЗАР: зручний, чистий, простий і ефективний сайт безкоштовних оголошень. Такий, яким повинен бути сайт оголошень в нашому уявленні.

Ми постаралися зробити сайт зручним. У нас безкоштовне розміщення оголошень і необов'язкова реєстрація, яка також безкоштовна. Рубрики сайту включають Робота, Нерухомість, Транспорт, Електроніка, Дитячий світ, Тварини, Мода, Будинок та садПослуги, Бізнес, Хоббі та Знайомства й інші розділи. Після реєстрації або просто подачі оголошення без реєстрації (ми самі зареєструємо Вас і надішлемо пароль) Ви зможете керувати своїми оголошеннями. Оголошення можна розміщувати у всіх містах України. Будь ласка, користуйтеся нашим сервісом, але не порушуйте Правил :)

Бiзнесменам самого різного гатунку - від приватного підприємця до великої компанії - ми даємо унікальну можливість відкрити свій Магазин і продавати в ньому свої товари або послуги.

Безкоштовні оголошення це Ваша безкоштовна реклама в інтернеті. Ми впевнені, що сайт безкоштовних оголошень bazar.ua допоможе Вам як з продажем приватних речей, так і з веденням бізнесу і пропозицією послуг. Подати оголошення у нас дуже просто! Просто спробуйте і переконайтеся самі.

Підтримайте нас! Натисніть на кнопки соціальних мереж внизу сторінки, підпишіться і поділіться з друзями.