Карта сайта

Купити продати товари та послуги 

На дошці безкоштовних оголошень bazar.ua успішно продаються всілякі товари і пропонуються послуги по всій Україні. На дошці практично немає обмежень за тематикою публікованих оголошень, тут можна продати або запропонувати все, що не заборонено законом.
За 20 років роботи БАЗАР став популярним і знаходиться в багатьох ТОП списках дощок оголошень, поряд з OLX (Сландо), Aviso, З рук в руки та іншими сайтами безкоштовних оголошень. За ці роки побудований зручний і інтуїтивно зрозумілий рубрикатор, надані широкі можливості по додаванню і управлінню оголошеннями, створена автоматизована система моніторингу та багато іншого.
Чи можна назвати БАЗАР кращої дошкою оголошень України? Напевно, ще поки що ні. Але у нас величезна кількість ідей, ми отримуємо цінні та цікаві поради та побажання від користувачів, а роботи над поліпшенням сайту ведуться постійно.
Всі угоди проходять без посередників, з рук в руки
Продавці та покупці, а також користувачі, які домовляються про надання послуг, діють самостійно і повинні бути гранично обережними і пильними. Адміністрація сайту bazar.ua не займається перевіркою і супроводженням угод, ми не виступаємо в ролі посередників.
Щоб операції проходили гладко важливо пам'ятати одне просте правило: не переводити гроші на картку продавця, якщо немає впевненості в його порядності та в наявності товару.
А в іншому, прямі угоди найчастіше взаємовигідні для обох сторін.
Безкоштовне розміщення оголошень
Для додавання оголошень не потрібна обов'язкова реєстрація, вона відбудеться автоматично після підтвердження Вами розміщення оголошення з листа, який ми Вам Надішлемо. Заповнення односторінковий форми і публікація оголошення відбувається дуже швидко, приблизно за 1 хв.
Ми розуміємо, що оголошення - це те, заради чого працює БАЗАР, тому не робимо ніяких обмежень на кількість розміщуваних оголошень на одного користувача незалежно від рубрики.
Настроюється система нагадування про необхідність оновити оголошення і функція оновлення всіх оголошень в один клік - це те, що доступно і включено для всіх зареєстрованих користувачів.
Звичайно ж, до кожного оголошення можна приєднати до 12 фото, відео, і багато тексту ...
Кожен користувач сайту БАЗАР може безкоштовно відкрити свій особистий Магазин і наповнити його необмеженою кількістю товарів, в тому числі, в автоматичному режимі через функцію імпорту файлу.

Ми працюємо для Вас, ми допомагаємо покупцям і продавцям.

google.com, pub-2964582733874324, DIRECT, f08c47fec0942fa0