Нерухомість в Івано-Франківську

Звичайні оголошення
Продам будинок 240 м² на ділянці 18 соток Івано-Франківськ 7
ще 2 фото
270 000 $
Івано-Франківськ
Просторий і затишний будинок для вашої родини, створений з любов'ю та продуманий до дрібниць! 1...
1-но кімнатна квартира в центрі Яремче Івано-Франківськ 5
63 700 $
Івано-Франківськ
Продається повноцінна 1-кімнатна квартира в комплексі "Logos Grand" у місті Яремче, вул....
Готовий дохід до 10% у центрі Яремче + тераса з видом на гори Івано-Франківськ 10
ще 5 фото
70 000 $
Івано-Франківськ
Готовий дохід до 10% у центрі Яремче + тераса з видом на гори Шукаєте апартамент у Карпатах,...
долгосрочная аренда 2-к квартира Ивано-Франковск, 600 $/мес. Івано-Франківськ 12
ще 7 фото
600 $
Івано-Франківськ
Приміщення в центрі міста під офіс або салон Івано-Франківськ 4
278.19 $
Івано-Франківськ
Приміщення в центрі міста під офіс або салон Ключові параметри: - Розташування: центральна...
3к квартира в новобудові біля озера в м. Івано-Франківськ в ЛИПКИ-2 Івано-Франківськ 10
ще 5 фото
78 775 $
Івано-Франківськ
3 к квартира, S=68.5м2, 7 поверх, 4 під’їзд, 1150$/м2, Липки-2, Мазепи 168Ж (центр Сільпо-Комфі),...
Відпочинок В Карпатах. Житло в Карпатах.Недорого Івано-Франківськ 10
ще 5 фото
2.28 $ Торг можливий
Івано-Франківськ
Апартаменти «Дерево Роду» Майже столітня хата, наповнена своєю історією, котрою я охоче ділюся....
Комерційне приміщення в Івано-Франківську Івано-Франківськ 3
126 880 $
Івано-Франківськ
Комерційне приміщення Квартал Галичанка, центр міста, Галицька, 59А, S=97,6 (3 поверх - 1300 $/м2)
Квартира в новобудові в Івано-Франківську Івано-Франківськ 4
54 054 $
Івано-Франківськ
2к квартира, S=69,3 м2, 9 поверх, 780 $/м2, Квартал Гімназійний-2, , Горбачевського 14Е, Будинок...
Квартира від забудівника в Кварталі "Левада" (Ярковиця) в Івано-Франківську Івано-Франківськ 10
ще 5 фото
52 038 $
Івано-Франківськ
1 к квартира, S=53.1 м2, 1 поверх, 1 під’їзд, 980$/м2, Липки-2, Мазепи 168 Ж (центр...
2к квартира в Івано-Франківську від забудівника в Липки-2 від ЖК "Левада" Івано-Франківськ 10
ще 5 фото
73 040 $
Івано-Франківськ
2 к квартира, S=66.4м2, 7 поверх, 1 під’їзд, 1100$/м2, Липки-2, Мазепи 168Ж (центр Сільпо-Комфі),...
Квартири від забудовника в Кварталах "Левада" (Ярковиця) Івано-Франківськ 4
60 762 $
Івано-Франківськ
3к квартира, S=77,9 м2, 9 поверх, 780 $/м2, Хіміків, 43, Квартал Галицький-2, пасічна, 300 м від...
3-кімнатна квартира в центрі Івано-Франківська Івано-Франківськ 12
ще 7 фото
47 500 $
Івано-Франківськ
Продається 3-кімнатна квартира по вул. Ленкавського, кінець Бельведерської. ПЛАНУВАННЯ: 3...
2-кімнатна квартира в ЖК Долішній - малоповерховий комфорт від VAMBUD Івано-Франківськ 6
ще 1 фото
58 000 $
Івано-Франківськ
Продається простора 2-кімнатна квартира у сучасному житловому комплексі " Долішній" від...
Комерційне приміщення з фасадним входом, центр Івано-Франківськ 4
99 000 $
Івано-Франківськ
Продається просторе комерційне приміщення площею 59 м² на першому поверсі нового будинку. Має...
Продаж земельної ділянки в с. Підпечери. Газ, світло Івано-Франківськ 5
21 250 $
Івано-Франківськ
Продаж земельної ділянки в с. Підпечери Заселений район сучасних новобудов. Ділянка розташована з...

Купівля та продаж житлової нерухомості відбувається у всі часи. Ціни на нерухомість можуть мінятися, тому іноді люди відтягують з покупкою власного житла, задовольняючись тимчасовою орендою квартир або кімнат.

Де знайти кращі пропозиції з продажу та оренди нерухомості в Івано-Франківську?

Яке б завдання перед вами не стояло: придбати квартиру або зняти кімнату в Івано-Франківську, ви захочете ознайомитися з найвигіднішими пропозиціями сектора житлової нерухомості у своєму місті. Завжди актуальні оголошення з продажу нерухомості в Івано-Франківську пропонує сайт безкоштовних оголошень Bazar.ua.

Bazar.ua: простий і зручний спосіб купити нерухомість