продажа земля сельскохозяйственного назначения Васильковский, Кожуховка, 2071000 грн. 2 071 000 грн
Фільтр
Украина
Пошук по обраній країні
Пошук по обраній країні
  • Вінницька область
  • Волинська область
  • Дніпропетровська область
  • Донецька область
  • Житомирська область
  • Закарпатська область
  • Запорізька область
  • Івано-Франківська область
  • Київська область
  • Кіровоградська область
  • Крим
  • Луганська область
  • Львівська область
  • Миколаївська область
  • Одеська область
  • Полтавська область
  • Рівненська область
  • Сумська область
  • Тернопільська область
  • Харківська область
  • Херсонська область
  • Хмельницька область
  • Черкаська область
  • Чернігівська область
  • Чернівецька область

продажа земля сельскохозяйственного назначения Васильковский, Кожуховка, 2071000 грн.

№4170515
Створено: 27 серпня
продажа земля сельскохозяйственного назначения Васильковский, Кожуховка, 2071000 грн.  - зображення 1
продажа земля сельскохозяйственного назначения Васильковский, Кожуховка, 2071000 грн.  - зображення 2
продажа земля сельскохозяйственного назначения Васильковский, Кожуховка, 2071000 грн.  - зображення 3
продажа земля сельскохозяйственного назначения Васильковский, Кожуховка, 2071000 грн.  - зображення 4
продажа земля сельскохозяйственного назначения Васильковский, Кожуховка, 2071000 грн.  - зображення 5
Площа: 560соток
as1004142. Пропонується до продажу земельна ділянка к/н 3221482000:05:016:0008 площею 5,6021 га, яка знаходиться між селом Кожухівка та селищем Калинівка в межах Данилівської сільської ради Фастівського (Васильківського) р-ну Київської обл.
Поряд знаходяться ще 7 земельних ділянок, які пропонуються до продажу, загальна площа яких складає 33,4463 га.
Цільове призначення - для ведення особистого селянського господарства.
Всі ділянки межують між собою, вони мають прямокутну форму, вільні від забудови.
Ділянки обробляються сільськогосподарським підприємством, якому передані в оренду до 2029 року з правом дострокового розірвання договору.
Відстань до м. Київ - 23 км, до м. Васильків - 10 км, до траси Київ-Одеса Е95/М05 - 3,1 км, до залізничної станції Васильків-1 - 1,5 км.
Територіально розташовані уздовж асфальтованої дороги, частина в полі, мають асфальтовану та рунтову підїздну дорогу.
Продаж відбуватиметься на умовах аукціону на ресурсі електронної системи АТ Прозорро.Продажі без можливості зниження початкової ціни. Ціна вказана стартова. За додатковою інформацією звертайтесь за вказаним номером телефону.
ділянка: 560 сот
№4170515
Створено: 27 серпня
Увійдіть або зареєструйтесь щоб залишити коментар.
2 071 000 грн
Повідомлення Контакти
Був у мережі сьогодні 05:32
Ви хочете, щоб більше людей побачили це оголошення?
Просувати оголошення
Схожі оголошення
Догори