продажа земля коммерческого назначения Обуховский, Обухов, 864000 $
№4273352 Створено: 07.04.2026
Площа:720соток
as1011540. Продається земельна ділянка промислового призначення (код 11.02) у приватній власності.
Площа ділянки 7,2 Га. ( 3,6 + 3,6 Га ).
Ділянка фасадна, розташована вздовж дороги, що забезпечує зручний під’їзд та відмінну видимість для бізнесу. Додатковою перевагою є наявність залізничної гілки, що відкриває широкі можливості для логістики, транспортування сировини та готової продукції.
Ідеально підходить для розміщення виробництва, складів, логістичного комплексу або іншого комерційного використання. Зручне розташування забезпечує швидкий доступ до основних транспортних шляхів та ринків збуту.
Локація: приблизно 5 хвилин від Обухіва та близько 25 хвилин від Києва. Поруч розташовані великі населені пункти: Українка, Васильків, Кагарлик. Регіон активно розвивається, є значний трудовий ресурс велика кількість людей зацікавлена у стабільній роботі, що є важливим фактором для запуску та масштабування бізнесу.