Блог проекту

Илон Маск – серийный предприниматель, который удивляет и вдохновляет людей. Он начинал программистом и соучредителем Zip2, а сегодня владеет компаниями #Tesla, SolarCity, The Boring Company, Hyperloop, Neuralink и аэрокосмической компанией #SpaceX. Последняя, по надеждам Илона, позволит человечеству Земли жить на других планетах.

Инновационные идеи в сочетании с трудолюбием помогли Маску построить колоссальный капитал в размере $18,9 млрд, по данным Forbes за 2018 год. Если и вы хотите добиться успеха в бизнесе, то прочитайте эти советы Илона Маска.

Читать дальше

Щоб продати та купити автомобіль в 2019 році, тепер покупцю та продавцю не потрібно окремо відвідувати орган реєстрації МВС. Для цього достатньо обом особам завітати до будь-якого сервісного центру МВС незалежно від місця проживання громадян та реєстрації авто. Це суттєво економить час та гроші.

Читать дальше

В Україні планують впровадити обмеження на встановлення приватних котлів та бойлерів щоб українці рідше відмовлялись від послуг централізованого опалення та подачі гарячої води.  

Читать дальше

Яскраві тюльпани з'являються на ринках з приходом весни. Багата палітра їх кольорів вражає різноманітністю відтінків. Який колір правильно вибрати? Адже кольори тюльпанів таять в собі певні значення, про які ми розповімо в цій статті.

Читать дальше

Національний Банк України дав кілька порад власникам платіжних карток щодо того, як не стати жертвою аферистів.

Читать дальше

Любая свадьба начинается с подготовки, а подготовка к свадьбе может быть очень напряженным и дорогостоящим процессом.

Читать дальше

Совместимы ли экономия, качество и красота, если речь идёт о ремонте квартиры или дома?

Эксперты рассказали как творчески подойти к вопросу и сделать жильё эстетически привлекательным, вложив меньше средств, а также, как разумно распределить бюджет.  

Читать дальше

Як правильно вибрати кондиціонер? На це питання не існує і не може існувати єдиної правильної відповіді, оскільки кількість різновидів кондиціонерів дуже велика. Так само, як і кількість приміщень різного типу, які потребують кондиціонування. 

 

Читать дальше