Блог проекту

Яскраві тюльпани з'являються на ринках з приходом весни. Багата палітра їх кольорів вражає різноманітністю відтінків. Який колір правильно вибрати? Адже кольори тюльпанів таять в собі певні значення, про які ми розповімо в цій статті.

Читать дальше

Національний Банк України дав кілька порад власникам платіжних карток щодо того, як не стати жертвою аферистів.

Читать дальше

Любая свадьба начинается с подготовки, а подготовка к свадьбе может быть очень напряженным и дорогостоящим процессом.

Читать дальше

Совместимы ли экономия, качество и красота, если речь идёт о ремонте квартиры или дома?

Эксперты рассказали как творчески подойти к вопросу и сделать жильё эстетически привлекательным, вложив меньше средств, а также, как разумно распределить бюджет.  

Читать дальше

Як правильно вибрати кондиціонер? На це питання не існує і не може існувати єдиної правильної відповіді, оскільки кількість різновидів кондиціонерів дуже велика. Так само, як і кількість приміщень різного типу, які потребують кондиціонування. 

 

Читать дальше

«Не гіркий і не солоний, А солодкий і червоний. Як же зветься цей товстун? Здогадалися? …» - цю загадку легко відгадують навіть малюки. Соковита, солодка і бархатиста кавунова м'якоть приємно освіжає в спекотний день, втамовує спрагу і є джерелом вітаміну С, заліза, фолієвої кислоти, калію, магнію, пектину і клітковини. Але скільки разів ми приносили додому великий красивий кавун, збиралися за столом всією сім'єю, розрізали його і ... були розчаровані. Замість червоної соковитої м'якоті всередині виявлялося щось блідо-рожеве і зовсім несмачне. Ще прикріше, коли після дегустації цілком пристойного на вигляд кавуна з'являються симптоми отруєння - головний біль, нудота і блювота. Цю реакцію викликають нітрати, що містяться в кавунах. Вони з'явилися в процесі вирощування плоду через використання великої кількості мінеральних добрив. 

Читать дальше

Бажання стати власником заповітного iPhone, зазвичай, після покупки призводить до розчарування. Адже при виборі айфона потрібно володіти певними знаннями, щоб не бути обдуреним як в своїх очікуваннях, так і в прямому сенсі. А це дуже ймовірно, якщо Ви шукаєте, де можна купити iPhone дешевше.

Є дуже швидка рада - якщо питання вартості для Вас не найактуальніше, то купуйте iPhone Never Lock без примітки Refurbished. Це буде самий чесний і чистий варіант.

Якщо ж хочете заощадити, то потрібно прочитати далі. Ми зібрали найбільш популярні питання і знайшли відповіді на них, тому що хочемо, щоб користувачі bazar.ua завжди були у виграші.

Читать дальше

Коди номерів автомобілів в Україні та Європі. Розшифровка позначень номерних знаків. 

Читать дальше