Як скласти привабливе оголошення

На Bazar.UA щодня додається багато оголошень і для того, щоб потенційний покупець не просто побачив Ваше оголошення, а захотів подивитися його детально, Вам потрібно скласти якомога привабливіше та помітне оголошення. Тут немає нічого складного.

Вигадайте привабливий заголовок, який одразу кинеться потенційному покупцеві в очі. Лаконічно і доступно розкажіть про всі головні характеристики товару у перших реченнях, а менш значущі можна написати в кінці оголошення. Намагайтеся писати акуратно: починати речення та заголовок з великої літери; перед комою і крапкою не повинно бути проміжків, але після них — обов'язково та т.і. Також намагайтеся писати грамотно і без помилок, не скорочуйте сильно слова, щоб текст не викликав нерозуміння і здивування. Оголошення повинно бути зрозумілим цільовый аудиторії Вашого товару (автомобілісти, домогосподарки, молоді мами і т.д), але не повинно містити загальних і надмірно пафосних фраз. Будьте оригінальними, щоб виділитися з потоку оголошень на такий же товар як у Вас і не нехтуйте полем Контакти, вказуючи в ньому повністю в неспотвореному вигляді всі Ваші контактні дані, що викличе довіру з боку потенційних клієнтів.


Складаючи заголовок і текст оголошення, уявіть себе покупцем Вашого товару, який сидить перед комп'ютером і збирається почати пошук. Які слова чи фрази він буде набирати першими? Саме з таких слів і словосполучень краще складати оголошення і, особливо, його заголовок — в цьому випадку пошуковики будуть знаходити Ваше оголошення швидше.