Як продавати безпечно

Якщо ви хочете швидко і безпечно продати свій товар на сайті безкоштовних оголошень Bazar.UA, то Вам необхідно дотримуватися кількох нескладних правил.

Приділіть якомога більше уваги детального опису товару. Якщо у нього є якісь несправності або порушення, то обов'язково повідомте про них, тоді у Вас не буде проблем після здійснення угоди. Вкажіть, які способи доставки та оплати для Вас найбільш прийнятні. Найбезпечнішими, безумовно. є оплата готівкою і оплата товару «післяплатою». При відправці зверніть увагу, щоб правильно було вказано адресу одержувача. Якщо Вам пропонують відправити товар закордон, то відмовтеся від співпраці з такою людиною. Дуже ймовірно, що це шахрай, а Ви не отримаєте назад ані товар, ані грошей. Пам'ятайте, що зручність оплати та доставки стане запорукою успішного та безпечного продажу.

Намагайтеся не надавати покупцю багато своєї особистої інформації. Особливо це стосується логінів, паролів, банківських карт, документів, онлайн гаманців. Не завжди обов'язково повідомляти свою адресу або ім'я. Ваша мета — продати, а покупця — купити, що не передбачає розкриття великої кількості даних один про одного.

Остерігайтеся шахраїв, вони досить винахідливі і, як правило, користуються довірливістю. У нашому блозі ми обов'язково повідомляємо про такі прикладах шахрайства.